Złota Rączka

Usługi szewskie

Każdy ma w swojej szafie parę ulubionych butów, które pomimo widocznych zniszczeń, nie trafiają do śmietnika. Warto tchnąć w nie drugie życie. Jest to możliwe dzięki usługom szewskim w pracowni Złota Rączka w Galerii Bursztynowej.

Pracownia Złota Rączka w Galerii Bursztynowej oferuje czyszczenie oraz renowację butów. Wszycie łatek, zszycie obuwia czy wymiana fleków nie stanowi żadnego problemu. Dodatkową usługą jest odnawianie lakierowanych obcasów w każdym kolorze. W pracowni można usunąć także zabrudzenia i zarysowania z lakierowanych powierzchni buta.

Odświeżyć można każdy rodzaj obuwia; skórzane, zamszowe, lakierowane, białe, czarne oraz kolorowe. Po obejrzeniu butów, pracownicy Złotej Rączki podpowiedzą, co mogą zrobić, aby w ulubione buty klienta tchnąć drugie życie.

Naprawione buty mogą pozytywnie zaskoczyć swoim nowym wyglądem.

- Klienci trafiają do nas z różnymi uszkodzeniami obuwia. Dzięki naszym maszynom oraz umiejętnościom pracowników, jesteśmy w stanie zrobić naprawdę wiele, aby stare obuwie wyglądało prawie jak nowe albo nadać im zupełnie nowy wygląd - zapewnia Piotr Brzózy, właściciel Złotej Rączki. - Okazuje się, że jest zapotrzebowanie na tego typu usługi, co nas bardzo cieszy - dodaje.